תנועת הנוער העובד והלומד באבן יהודה

תנועת הנוער העובד והלומד מצטרפת למשפחת אבן יהודה ומתחילה בפעילות.

 

בתחילת השבוע נערכה פגישת עבודה בלשכת ראש המועצה, בהשתתפות מזכ"ל תנועת הנוער העובד והלומד, רועי יסוד ונציגים נוספים מטעם התנועה. בישיבה השתתפו גם מזכיר המועצה, אלי גטר, חבר המועצה, דרור ריבובסקי, מנהל המתנ"ס, משה בבל פור ומנהלת מח' החינוך, סימי פרץ. 

בישיבה סוכם על הצטרפות תנועת הנוער העובד והלומד למסגרת החינוך הבלתי פורמלי באבן יהודה והרחבת פעילות תחום הילדים והנוער במושבה. 

 

בפגישה שהתקיימה, הציג ראש המועצה בפני הנהגת התנועה, את פעילויות תנועות הנוער באבן יהודה ואת ההשקעות התקציביות – כספיות בחינוך, בתנועת הנוער ובילדי המושבה. לאחר מכן, הנהגת התנועה התבקשה להכין תוכנית עבודה מסודרת ובה תכנים, דגשים וערכים בהם יעסקו עם החניכים. הודגש כי תוכנית העבודה תשתלב עם הערכים החינוכיים של מחלקת החינוך של המועצה והתכנים יהיו משולבים. בנוסף, האורחים התבקשו לתת מענה לשכבות גיל התיכון בהם יש נשירה מעטה מהשתתפות בתנועות הנוער בגלל סיבות שונות ובמועצה מצפים לגייס שוב את החניכים הפורשים לפעילות בתנועת נוער. 

 

ראש המועצה, אבי הררי:"אבן יהודה הינה מושבה מתפתחת ומתקדמת בה כ -  40% מהתושבים הם צעירים. המועצה מפנה תקציבים ומשאבים רבים לתחום החינוך, הנוער ופעילות הפנאי. אנו פועלים בשיתוף פעולה פורה עם תנועות הנוער ביישוב ומעודדים את בני הנוער להצטרף לתנועות ולקחת חלק באירועים ובפעילויות השונות והמגוונות. אני שמח שתנועת נוער נוספת מצטרפת לפעילות באבן יהודה".  

ספריה
סביום
מוקד עירוני
מתנ"ס
הרשמה
עבור לתוכן העמוד