מאגר העסקים של אבן יהודה

כצעד של שיתוף פעולה בין ספריית אבן-יהודה, צוות קשרי קהילה במועצה ומנהלות קבוצת הפייסבוק "תושבי אבן יהודה", ובעקבות פיילוט מוצלח שהתקיים לפני כשנה, אנו שמחים להודיע שמאגר העסקים של אבן יהודה יוצא לדרך.


מטרת המאגר: ריכוז מירב המידע על כל העסקים הפועלים ביישוב, וכן על עסקים שהם בבעלות התושבים אך מתנהלים מחוץ ליישוב, והעמדתו לרשות התושבים באמצעות האינטרנט, כחלק מהמאגר המקוון של הספרייה. ריכוז כל העסקים במקום אחד יאפשר למצוא בקלות עסקים מקומיים בכל תחום ועיסוק, ובכך יתרום הן לבעלי העסקים, והן לתושבים.


המאגר ינוהל באמצעות וועדת היגוי שחברים בה: עוז כהן – חבר מועצה ויו"ר וועדת קשרי קהילה, נגינה אליאב – מנהלת-שותפה של קבוצת הפייסבוק "תושבי אבן יהודה", ורדה שמש – מנהלת הספרייה, ושוהם רצאבי – נציג ציבור.
בעלי עסקים באבן יהודה, ותושבי אבן-יהודה שהם בעלי עסק שאינו מתנהל ביישוב, אשר מעוניינים לכלול את העסק שלהם במאגר זה, מוזמנים למלא בטופס את כל הפרטים הרלוונטיים. בשדה "תיאור העסק" הוסיפו בבקשה מונחים שיאפשרו למצוא את העסק שלכם, והקפידו במיוחד על בחירת תחום הפעילות. אם לדעתכם חסר תחום פעילות אליו תשייכו את העסק שלכם, אנא הודיעו לנו, ונדאג להוסיף אותו.

 

להלן הקישור לטופס

ספריה
סביום
מוקד עירוני
מתנ"ס
הרשמה
עבור לתוכן העמוד